Zpět na domovskou stránku ZDE .

Přístroje:
ORTHOPHOS  XG 3D
Panoramatický rentgen kombinuje výhody 2D a 3D. Zvyšuje přesnost v plánování implantologie, co zajišťuje přesné umístění implantátu v ústech pacienta.
CEREC 3D
Frézovací systém  (CAD/CAM ) je high-end technologií . Nabízí keramické inleje, onleje, korunky, můstky a estetické fasety dle nejvyšších standardů bez použití kovu, ve velmi krátkých časových intervalech v jedné návštěvě.
Vector
VECTOR®. Je prvním bezkontaktním přístrojem na léčbu paradentózy. Využití tohoto přístroje zvyšuje úspěšnost léčby Vašeho chrupu.
BeeFill 2in1
Přístroj na plnění kořenových kanálků. Perfektní plnění kořenových kanálků trojdimenzní technikou s integrovaným testerem citlivosti pulpy. Individuální nastavení teploty a rychlosti plnění.
Implant Center Satelec
Implant Center kombinuje nejlepší ultrazvukovou a motorovou technologii pro předimplantační  chirurgii, implantační chirurgii a implantační péči.
Air-flow
Velmi rychle a hlavně šetrně vyčistit zub nejen od pigmentací a plaku, ale i neutralizuje povrchy zubů od kyselin a bakteriálních zbytků
Rentgen
Přístoj Kodac zhotovuje panoramatické RVG snímky a intraorální RVG snímky .
Endo IT Professional

Umožňuje přesné strojové opracování kořenových kanálků, které méně oslabuje stěny kořene zubu a snižuje nebezpečí jejich prasknutí.

Newtron XS Led
Je ultrazvukový scaler . Má široké použítí v parodontologii, endodonciia a protetice.
Adec 500
Nové křeslo stomatologické soupravy A-dec 500 nabízí svou speciální konstrukcí vlastnosti, které umožňují jak vynikající přístup k pacientovi,tak jeho maximální pohodlí.

 

 
Copyright Diamond Bridge 2010